Komody nowoczesne

Najbardziej funkcjonalnym meblem we współczesnych mieszkaniach są komody nowoczesne. Sprawdzają się zarówno te z pojemnymi szufladami, jak i półkami lub połączenia tych dwóch funkcji. W zależności od potrzeb i oczekiwań możemy więc wybrać dokładnie takie produkty, jakie chcemy, by w salonie, pokoju dziecka lub nastolatka, sypialni czy też przestrzeni gościnnej zapanował ład i harmonia. Niskie komody są również odpowiedzią na nowoczesne trendy w aranżacji wnętrz, które stawiają na odciążenie przestrzeni pionowej i zagospodarowanie przede wszystkim dołu ścian. Dzięki temu pokój wydaje się większy, a przestrzeń staje się wykorzystana ergonomicznie. Nowoczesne komody to idealny pomysł na nadanie każdemu wnętrzu wyjątkowego charakteru, a dzięki pojemnym szafkom i szufladom pomieszczą wszystko, co musimy schować.

Nowoczesne komody pokojowe

Komody z szufladami są doskonałym pomysłem do salonu lub sypialni. Funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni pozwala dokładnie zaplanować miejsce, a tym samym zachować porządek w mniejszych lub większych drobiazgach. Tego typu nowoczesne komody pokojowe bardzo często stają się ciekawym elementem aranżacyjnym razem z innymi meblami takimi jak szafki czy witryny. Dzięki dopasowaniu mebli z tej samej kolekcji możemy stworzyć bardzo ciekawy system modułowy, który pozwala urządzić wnętrze oryginalnie. O podobnych rozwiązaniach piszemy w artykule: Meble systemowe ze sklepu internetowego.

Nowoczesne komody pokojowe wykorzystują doskonałej jakości materiały i sprawdzone systemy, by doskonale spełniać swoją podstawową funkcję. Poza tym dzięki ciekawemu designowi, połączeniom faktur i kolorów po prostu wyglądają świetnie i nadają salonowi czy też sypialni wyjątkowego charakteru. W odważnym stylowym wnętrzu świetnie będzie wyglądać na przykład wyjątkowa czerwona Komoda TIMBER. Uwagę przykuwa oczywiście intensywny kolor frontów o wysokim połysku kontrastujący z białym korpusem. Komoda z szufladami i półkami doskonale sprawdzi się w pokoju nastolatka lub w salonie.Czerwona nowoczesna komoda TIMBER

Komoda nowoczesna biała

Moda na minimalizm dotyka przede wszystkim mebli i wystroju wnętrza. Projektanci stawiają na jasne kolory, wśród których oczywiście dominuje biel oraz ograniczenie dodatków do minimum. Poza tym dużą rolę gra światło oraz wykorzystanie przestrzeni o wysokim połysku. Proste nowoczesne komody doskonale wpisują się zarówno w minimalistyczny charakter salonów, jak i sypialni. Coraz częściej inspirowane są stylistyką skandynawską, zaskakują formą i połączeniami z drewnem. Białe komody do sypialni dodatkowo odpowiadają na najpopularniejsze trendy we wzornictwie oraz dekorowaniu przestrzeni spania. Komoda FENE jest doskonałym przykładem na to, jak połączyć doskonały design z praktycznym wymiarem mebla. Uwagę przykuwa tu wydzielona drewnianą ramką pozioma witryna, w której można wyeksponować ciekawe rzeczy. Dzięki podświetleniu białym światłem LED zyskujemy bardzo ciekawy charakter wnętrza.

Nowoczesna biała komoda FENE

Poza tym białe komody doskonale sprawdzają się również w salonie. Rozświetlają przestrzeń, a dzięki połączeniu z kolorem drewna lub tak modnym obecnie grafitem nabierają bardzo ciekawego charakteru. Co ważne, biel stała się wyjątkowym pełnoprawnym kolorem, który dzięki pewnej uniwersalności doskonale współgra z każdą aranżacją. Nowoczesne komody z szufladami pozwalają zachować porządek chociażby w dokumentach oraz różnego typu gadżetach i drobiazgach, których mamy coraz więcej. W sypialni czy garderobie to doskonałe miejsce na przechowywanie bielizny lub małych ubrań. Warto uzupełnić nowoczesną komodę o inne elementy wybranego systemu i w ten sposób stworzyć doskonały skrojony na miarę zestaw.

Komody pod telewizor

W salonie elementem obowiązkowym stają się szafki pod telewizor. To one tworzą wyjątkową multimedialną przestrzeń, a dzięki dostosowaniu do nowoczesnego sprzętu i różnym możliwościom aranżacyjnym nie tylko świetnie wyglądają, ale są również niezwykle praktyczne. Komody pod telewizor to doskonały pomysł, aby w salonie utrzymać porządek, ale również, by wyeksponować ciekawy i futurystyczny sprzęt. Dzięki szufladom czy odkrytym półkom na szafkach RTV jesteśmy w stanie postawić dużo sprzętu, a gadżety, płyty, piloty i pady bez problemu schowamy w funkcjonalnych szafkach. Poza tym ta przestrzeń często podkreślana jest LED-ami w różnych kolorach a także systemami o zmiennych programach świecenia. Dzięki temu strefa multimediów może być naprawdę wyjątkowo nowoczesna. Komoda ALVO pozwala umieścić cały sprzęt na funkcjonalnych półkach. Dzięki otworom w tylnej części bez problemu schowamy wszystkie kable, a cała przestrzeń będzie wyglądać na uporządkowaną i zaplanowaną.

Nowoczesna komoda RTV ALVO