Komody nowoczesne w salonie

Nie ma bardziej praktycznego mebla niż komoda. Otwiera przestrzeń, a jednocześnie stanowi doskonałe miejsce do przechowywania. W szufladach zmieszczą się dokumenty, w szafkach niezbędne przedmioty, a w witrynach to wszystko, co chcemy wyeksponować. Na samej komodzie z powodzeniem może stanąć sprzęt RTV lub lampa i ozdoby salonu czy też sypialni. Ten mebel posiada wiele możliwości, a ilość aranżacji, łączenia z innymi elementami jest tak duża jak nasza wyobraźnia.

Futurystycznie

Nowoczesne komody to połączenie doskonałego designu i świetnych materiałów. Ciekawa faktura frontów podkreślona półkami oświetlonymi lampami LED sprawia, że to doskonała propozycja do minimalistycznego wnętrza. Wykorzystanie kontrastowej kolorystyki sprawia, że salon czy też sypialnia będą prezentować się elegancko. Komoda z serii BLADE 4 KOMODA SB – BLACK & SAHARA to przykład wykorzystania mody na meble modułowe. Kwadratowe fronty przedzielone szklaną podświetlona półka przykuwają uwagę nie tylko kolorem, ale ryflowaną fakturą i nade wszystko starannym wykończeniem.

Minimalistycznie

Nieco w kontraście do czerni rozwija się moda na minimalistyczne jasne meble. W tym trendzie dominują białe regularne komody z frontami na wysoki połysk. Świetnie wpisują się w klimat nowoczesnych wnętrz, są nie tylko ergonomiczne, ale podkreślają dobry gust gospodarzy. Komoda SPICE SB 2 BIAŁY POŁYSK to idealny pomysł do modnych salonów czy sypialni. Modernistyczny charakter podkreśla nie tylko kolor kształt oraz wykończenie mebla ale także rezygnacja z tradycyjnych uchwytów oraz piękne podświetlane witryny, w których możemy wyeksponować ważne dla nas rzeczy – pamiątki, szkło, książki.

Komoda z witrynami

Wybierając komodę, pomyślmy nie tylko o wymiarach, jakie powinna mieć, ale przede wszystkim o stylu, jaki wprowadza ona do naszego salonu czy też sypialni. Dobry mebel, jaki znajdziesz na Furnival.pl, to połączenie designu, jakości i nowoczesnego podejścia do tematu aranżacji wnętrz.