Komody młodzieżowe

Komoda – ulubiony mebel młodszych i starszych oraz idealne pole do popisu dla projektantów oraz architektów wnętrz. Teoretycznie nic więcej nie da się wymyślić ponad to, co jest, a jednak… Nowoczesne i modne komody stale zaskakują niezwykłymi pomysłami, atrakcyjnym wykończeniem oraz multifunkcjonalnymi rozwiązaniami i dlatego właśnie są najczęściej wybierane do salonów, sypialni gabinetów i oczywiście pokojów nastolatków

Miejsce idealne do przechowywania

Przede wszystkim w szafkach i szufladach można przechować bardzo dużo rzeczy. Pojemne komody https://www.furnival.pl/komody,4,kategoria pozwalają więc skutecznie zapanować nad chaosem, który w pokoju nastolatka zazwyczaj panuje. Ten rodzaj niskiego mebla staje się również podstawą do eksponowania ważnych ozdób, trofeów, wyrazów fascynacji na przykład ulubioną drużyną sportową lub zespołem muzycznym. W wielu wariantach może stać się również stylową podstawą pod multimedia. W tym wydaniu świetnie sprawdzają się komody RTV z uchylnymi drzwiczkami, które ułatwiają korzystanie z licznych sprzętów takich jak na przykład konsole lub odtwarzacze.  Natomiast w szufladach bez problemu można przechować piloty, pady czy też inne niezbędniki, których wraz z coraz większą ilością urządzeń także przybywa. Takie rozwiązania doskonale widać w Komodzie FASTEBO. Ciekawie zaaranżowana przestrzeń jest świetnym punktem wyjścia stworzenia praktycznego miejsca. Efekt z pewnością podkreślą również inne meble z tego niezwykłego systemu.

Nowoczesna komoda RTV

Mebel idealny dla młodych

Oczywiście wybrana stylizacja musi odpowiadać na gust młodego człowieka. A ten bywa zmienny, bo i ewoluują estetyki, i nastolatek bardzo szybko dojrzewa. Dlatego właśnie warto zainwestować w meble „na wyrost”, które nie będą zbyt dziecinne. Doskonale sprawdzą się także w przestrzeniach dorosłych. Dzięki temu nowoczesne komody wytrzymają kolejne stylizacje, przemeblowania, inspiracje i kolejne kolory ścian. I niezmiennie będą w modzie w nowoczesnych aranżacjach. Czarno biała komoda RAKE przykuwa uwagę i kontrastową kolorystyką i pewną asymetrią, która sprawia, że mebel wymyka się pewnym z góry założonym stereotypom. Świetnie współgra połączenie szkła i frontów o wysokim połysku, a nieco kubistyczna forma w każdym wnętrzu będzie się świetnie prezentować.

Nowoczesna komoda
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Wymagający klient

Nastolatki mają swoje wymagania. Są one z jednej strony zależne od panującej mody i najnowszych trendów oraz oczywiście od swojej wizji świata. Dopasowana aranżacja pozwala na przykład zaznaczyć indywidualny charakter własnej przestrzeni, podkreślić odrębność. Komody mogą być świetnym punktem wyjścia do stworzenia atrakcyjnej meblościanki. Bez problemu można dopasować szafki, półki czy regały. W ten sposób da się kreować przestrzeń w zależności od potrzeb i oczywiście układu pokoju. Taka aranżacja powinna uzupełnić te meble, które są obowiązkowe czyli łóżko, biurko i szafę. Tym samym bez problemu można zagospodarować miejsce na naukę, przechowywanie, odpoczynek i zabawę. Nie powinno więc dziwić, że to młodzi tak chętnie sięgają po czerń, szczególnie wtedy gdy podkreślona jest ona przez trójwymiarową fakturę na frontach oraz atrakcyjne podświetlane szklane półki. To one optycznie dzielą Komodę czarną BLADE na tak modne moduły.

nowoczesna komoda BLADE 4 KOMODA SB - BLACK & SAHARA