Komody młodzieżowe. Styl i jakość

Wyposażenie pokoju młodego człowieka to nie lada wyzwanie logistyczne. Po pierwsze, gust nastolatka bardzo szybko się zmienia. Po drugie, ilość rzeczy do przechowywania może przyprawić o zawrót głowy. Oprócz ubrań w pokoju młodzieżowym znajdziemy książki, sprzęt elektroniczny, pamiątki z wakacji, przedmioty niezbędne do szkoły i całą masę rzeczy niepotrzebnych, które oczywiście nie mogą zostać wyrzucone. Na ratunek zrozpaczonym rodzicom przychodzi najbardziej uniwersalny i praktyczny mebel – czyli komoda. Bez problemu jest zazwyczaj akceptowana przez młodzież, bo nie przypomina meblościanki z pokoju dorosłych, a jej nowoczesny design doskonale wpisuje się w stylizację pokoju nastolatka.

Czerwona komoda dla odważnych

Nastolatkowie lubią odważne połączenia, a rodzice funkcjonalną przestrzeń do wykorzystania, a tym samym szansę na porządek w pokoju. Komoda TIMBER powinna zaspokoić potrzeby wszystkich. Nowoczesna w formie przykuwa uwagę przede wszystkim czerwonymi frontami o wysokim połysku z delikatnym frezowaniem i długimi czarnymi uchwytami. W kontraście do białego matowego korpusu wyglądają bardzo ciekawie. Komoda jest bardzo pojemna, w szafkach i szufladach pomieści wszystkie ważne dla nastolatka rzeczy, a co najważniejsze będzie pokój młodzieżowy wyróżniać designerskimi pomysłami.

Czerwona nowoczesna komoda

Ulubione ciemne kolory mebli

Młodzież gustuje w ciekawych nieszablonowych formach i ciemnych kolorach. Ciekawą propozycją do pokoju nastolatka może być komoda BLADE. Fronty o wysokim połysku w kolorze lava są optycznie podzielone na sześć kwadratów. Taki pomysł stylizuje mebel na tak modne w tej chwili systemy modułowe. Nowoczesnego charakteru dodaje podświetlona LED szklana półka, którą od zewnątrz przebiega przez środek komody i optycznie ją dzieli. Nowoczesny charakter koresponduje z korpusem w kolorze drewna, dzięki któremu bez problemu powinniśmy dopasować komodę do innych mebli w pokoju. Warto również rozbudować ją o inne elementy systemu BLADE.

komoda do salonu