Komody do salonu

Nie ulega wątpliwości, że najbardziej funkcjonalny meblem w pokoju dziennym są komody do salonu. Łączą w sobie niezwykle nowoczesny wygląd oraz bardzo praktyczny wymiar. W pojemnych szufladach i na półkach jesteśmy w stanie zmieścić bardzo dużo rzeczy. Atrakcyjne wizualnie przeszklone i podświetlone witryny są zaś idealnym miejscem do wyeksponowania cennych drobiazgów. W różnych kolekcjach znajdziemy funkcjonalne komody do salonu w różnych kolorach i odmiennych stylistykach, a ich wspólnym mianownikiem jest jakość i wpisywanie się w najnowsze trendy.

Nowoczesne komody do salonu

Praktyczne niskie umeblowanie pokoju nowoczesnymi komodami do salonu optycznie powiększa wnętrze, szczególnie gdy zdecydujemy się na białe modele oraz te wykończone na wysoki połysk. Taka zabudowa sprawia, że nawet niewielkie wnętrza wyglądają atrakcyjnie. I dlatego właśnie nowoczesne komody w salonie stają się podstawą różnych meblościanek i świetnie łączą się z niskimi szafkami RTV, na których zmieścimy cały sprzęt multimedialny. Poza tym funkcjonalne meble idealnie podkreślają nowoczesny styl inspirowany minimalizmem oraz niezwykle modnymi trendami skandynawskimi. W nie wpisuje się Komoda SKANSO. Zaokrąglone narożniki oraz korpus w kolorze dębu rewelacyjnie wygląda w nowoczesnym salonie i nadaje mu pewnego rodzaju lekkości. Jest również ciekawą podstawą do rozbudowania o inne elementy systemu. Komoda z szufladami nowoczesna zachwyca przede wszystkim niecodziennym designem i sprawdzi się w oryginalnych wnętrzach.Komody nowoczesne do salonu

Funkcjonalne komody nowoczesne do salonu pozwalają przede wszystkim utrzymać porządek w dokumentach, akcesoriach i innych drobiazgach. I zapewne dlatego najczęściej w pokojach dziennych pojawiają się modele z szufladami. Poza tym wiele propozycji podkreśla tak modną modułowość konstrukcji. Patrząc na Komodę BLADE z czarnymi frontami  mamy wrażenie, że powstała ona z różnych sześcianów, a lekkości nadaje jej szklana podświetlana półka w centralnej części. Nowoczesny charakter mebla widać również w ciekawym zestawieniu kolorystycznym. Fronty w kolorze lava o wysokim połysku rewelacyjnie współgrają w dębowym korpusem. Dzięki temu komoda o wysokim połysku niewątpliwie przykuje uwagę wszystkich gości, a również będzie niezwykle praktycznym rozwiązaniem.

komoda do salonu

Białe komody do salonu

Najchętniej do pokoju dziennego wybierane są białe komody. Fantastycznie podkreślają minimalistyczny charakter wnętrza oraz korespondują z innymi elementami przestrzeni. Jest to szczególnie istotne, gdy łączymy salon z kuchnią i jadalnią. Atrakcyjne bryły i praktyczna rezygnacja z rzucających się w oczy elementów i dodatków sprawiają, że komody z szufladami i szafkami będą ciekawym dodatkiem do pozostałych elementów wyposażenia, bądź też staną się głównym bohaterem przestrzeni. Nic nie stoi bowiem na przeszkodzie, by niskie meble stały się podstawą do stworzenia centrum multimedialnego. Białe komody do salonu fantastycznie będą pasować do czasem nawet bardzo futurystycznych urządzeń. Idealnie również sprawdzą się w przestrzeniach, które ograniczają jakiekolwiek dodatki. Biała Komoda LAUREN pozwala na stworzenie dowolnej aranżacji, a poziome frezy na frontach o wysokim połysku oraz czarne uchwyty nadają jej niezwykle eleganckiego charakteru.

Biała nowoczesna komoda

Nowoczesne komody i witryny do salonu

Wizualnie świetnie prezentują się nowoczesne komody i witryny do salonu z modnym podświetleniem LED. Takie rozwiązanie nie tylko pozwala na schowanie wszystkich przydatnych rzeczy na półkach i szufladach, ale jest również idealnym miejscem do ekspozycji. Za oszklonym frontem wysokiej białej komody LEGG można postawić ważne dla nas przedmioty, ciekawe pamiątki lub dekoracje. Poza tym taka witryna w salonie nadaje całej aranżacji wyjątkowej lekkości. To wrażenie potęguje białe oświetlenie LED oraz matowe fronty. W Systemie LEGG znajdziemy również komody do salonu w różnych wielkościach i wykończeniach, a ich dowolne zestawienie pozwoli nam stworzyć wyjątkową całość.

Nowoczesna komoda z witryną do salonu