Komody do salonu

Komody to najbardziej praktyczne meble w salonie. Nic więc dziwnego, że pojawiają się zarówno w aranżacjach nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych. Stanowią główny meble lub też są częścią całego systemu. Z zasady jednak przyjmują dość dominującą pozycję, ponieważ są uniwersalne, a w palecie różnych propozycji znajdziemy takie modele, które idealnie odpowiedzą na potrzeby. Dlatego w wielu pokojach dziennych można znaleźć same komody przy ścianach.

Z witryną lub bez

Przede wszystkim komody sprawdzają się i w małych, i w większych wnętrzach. To w  tych meblach przechowujemy to wszystko, co chcemy mieć pod ręką lub też rzeczy, których używamy okazjonalnie. Dlatego też tak dużą wagę przywiązujemy do ilości szuflad czy też pojemności i układu półek. Komoda jest najczęściej bardzo funkcjonalnym meblem do przechowywania. Poza tym w wielu wariantach wyposażona jest w elementy witryn, które pozwalają w ciekawy sposób wyeksponować najważniejsze czy też najatrakcyjniejsze przedmioty. Podświetlane przeszklone fragmenty często asymetryczne doskonale rozświetlają wnętrze, a także nadają mu niezwykłego klimatu. Komoda CLIF ma bardzo dużą powierzchnię witryn. Można w nich wyeksponować atrakcyjne przedmioty i pamiątki, a szklane półki oraz delikatne podświetlenie dodają całości lekkości. Komoda doskonale się będzie prezentować z innymi meblami systemu, a modny grafitowy kolor nadaje jej nowoczesnego charakteru.

Z szufladami lub bez

W komodach najczęściej przechowujemy dokumenty, zastawę stołową, drobiazgi czy też obrusy lub ręczniki. Na dobrą sprawę jest to dobre miejsce na wszystko, co chcemy mieć pod ręką w pokoju dziennym. W wielu wariantach występują również komody z szufladami. To ten element, który pozwala utrzymać porządek w drobiazgach i daje poczucie dobrze zorganizowanej przestrzeni. Szuflady również w ciekawy sposób dzielą konstrukcję mebla, podkreślając jego symetryczny charakter, a atrakcyjne uchwyty dodają stylu. Duża komoda LEGG ma bardzo atrakcyjną budowę i sprawdzi się w większych przestrzeniach. Przede wszystkim centralnym jej punktem są cztery pojemne szuflady. Po bokach znajdują się szafki z półkami. Takie rozwiązanie pozwala pomieścić wszystko, co potrzebujemy. Poza tym całość prezentuje się niezwykle stylowo i połączenie matowej bieli oraz koloru szlachetnego drewna t będzie świetnie wyglądać w nowoczesnych pokojach dziennych.Biała komoda do salonu

Kredens w jadalni

W wielu wnętrzach salon staje się jedną wspólną przestrzenią z kuchnią i jadalnią. Taki układ w pewien sposób wymusza również układ i wygląd mebli. Chodzi o to, by aranżacja była konsekwentna, a przestrzenie o różnych funkcjach się naturalnie przenikały. Zanikają więc granice między częścią wypoczynkową, a stołem z krzesłami. Tym samym komoda, która byłaby jednym z elementów wyposażenia salonu, bez problemu może stać się częścią jadalni i przyjąć charakter tak dobrze znanego kredensu, w którym można przechować zastawę, sztućce lub kieliszki. To również idealne miejsce na te naczynia, których używamy sporadycznie.

Szafka pod telewizor

Multifunkcjonalność komód powoduje, że sprawdzają się one w szeregu różnych aranżacji. Bez problemu mogą być także rewelacyjną szafką pod sprzęt RTV. Takie centrum multimedialne będzie idealne w małych salonach, w których nie chcemy stawiać szafki. W tym momencie komoda będzie miejscem przechowywania, a także stanie się fantastyczną podstawą pod telewizor czy sprzęt. Dodatkowo nowoczesne podświetlenia LED nadadzą całej strefie bardzo nowoczesnego a czasem wręcz futurystycznego charakteru. Idealnie w takim wydaniu sprawdzają się komody z frontami wykończonymi wysokim połyskiem. Komoda BLADE to monolityczna bryła, która optycznie także poprzez światło LED jest dzielona na modne moduły. Dzięki temu nabiera nowoczesnego charakteru. Komody BLADE dostępne są w wielu różnych wariantach kolorystycznych i dzięki temu każdy dobierze idealne rozwiązanie do swojego salonu.

BLADE KOMODA SB - TITAN & WHITE