Komoda pod telewizor

Obecnie trudno byłoby zaaranżować salon bez wygospodarowania miejsca na sprzęt multimedialny. Nawet jeśli rezygnujemy z telewizji, to zależy nam na postawieniu na przykład zestawu audio czy też podwieszeniu ekranu do oglądania filmów. Nowoczesna technologia pozwala na stworzenie sobie takiej strefy relaksu i zabawy, która doskonale będzie odpowiadać na nasze potrzeby. Natomiast komody RTV będą świetną podstawą, tłem, uzupełnieniem sprzętu. Pozwolą zachować porządek w szeregu urządzeń, dodatków, gadżetów. Dadzą miejsce do eksponowania a także mocowania elementów, by w salonie czy też pokoju nastolatka zapanował ład na każdym poziomie.

Białe komody RTV

Przede wszystkim białe szafki pod telewizor świetnie wpisują się w minimalistyczne nowoczesne trendy. Dotyczy to zarówno propozycji w wysokim połysku, jak i tych matowych i wykończonych grafitem lub elementami w kolorach szlachetnego drewna. Dzięki temu każdą komodę RTV uda się dopasować do wnętrza niezależnie od tego czy tworzymy cały zestaw z mebli systemowych, czy też decydujemy się na wprowadzenie jednego elementu.

Szafka pod telewizor ALVO to propozycja, która idealnie sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, jak i bardziej tradycyjnych mieszkaniach. Biały korpus o szerokich bokach i fronty szuflad w kolorze szlachetnego drewna doskonale współgrać będą z innymi elementami stolarki a także z kompletem wypoczynkowym czy też stołem i krzesłami w jadalni. Ta pewnego rodzaju uniwersalność pozwala osiągnąć niezwykły efekt, a także staje się niezwykle atrakcyjną dekoracją pokoju dziennego. Komoda RTV ALVO to długi blat, dwie półki i dwie szuflady. To na nich bez problemu ustawimy i schowamy urządzenia, dodatki czy też piloty lub pady, by utrzymać porządek. Tylna część szafki ma specjalne otwory, które pozwalają utrzymać w ładzie liczne kable.

Skandynawski styl szafek RTV

Komoda RTV zazwyczaj pojawia się w centralnym miejscu pokoju. Dlatego właśnie bardzo często to ona determinuje styl całego wnętrza. Coraz częściej decydujemy się na propozycje inspirowane trendami skandynawskimi. Na przykład system CIF dostępny jest dwóch kolorach, a jego proste bryły oraz charakterystyczne ścięte fronty doskonale sprawdzają się w minimalistycznych salonach. Szafka pod telewizor CLIF to niezwykle oryginalna propozycja, która łączy modny grafit oraz kolor szlachetnego drewna na korpusie. To rozwiązanie do wnętrz, które stawiają na chłodne industrialne aranżacje i dlatego też pojawiają się w męskich mieszkaniach.

Komoda RTV CLIF to także niezwykle funkcjonalny mebel. Dwie uchylne szafki pozwalają bez problemu korzystać ze sprzętu a także ukryć go, gdyż nie jest potrzebny. Długa komoda RTV CLIF dostępna jest również w innym wariancie kolorystycznym. Grafitowy korpus oraz matowe białe fronty świetnie prezentują się w minimalistycznych wnętrzach. Dodatkowo znajdziemy bardzo dużo miejsca do przechowywania oraz eksponowania. Niewątpliwie każdy miłosnych różnego typu sprzętów multimedialnych doceni funkcjonalne rozwiązanie mebla.