Komoda biała

Trendy minimalistyczne hołdują prostym rozwiązaniom. I tak w modzie jest niezmiennie biel, wysoki połysk, wykorzystanie szkła i oświetlenia LED. Z drugiej strony meble inspirowane są często trendami skandynawskimi stąd tez łącznia z drewnem lub grafitem i stawianie na proste formy oraz rezygnację z ozdób i dodatków. Warto podkreślić, że ulubionym meblem nowoczesnych projektantów jest biała komoda. Na to zwracamy również uwagę w  artykule Biała komoda na wysoki połysk. Przede wszystkim dzięki praktycznym i estetycznym aspektom idealnie wpisuje się w modernistyczny charakter wnętrza. Co najważniejsze, dyktuje aranżację całego pokoju niezależnie od tego, czy jest to salon, sypialnia czy pokój dla gości lub nastolatka. Białe komody sprawdzają się bowiem w każdej stylizacji i warto dobrać odpowiedni model do swoich potrzeb. W rożnych kolekcjach furnival.pl można znaleźć mniejsze lub większe modele. Modne są te z szufladami lub półkami, a również takie, których częścią są podświetlane na biało lub niebiesko elementy witryn. Dzięki temu stają się idealną przestrzenią do ekspozycji.

Komoda CLIF to idealny przykład łączenia stylizacji w taki sposób, by idealnie wpasowuje się w nowoczesny charakter wnętrza. Białe fronty częściowo w formie witryn doskonale komponują się z matowym grafitowy korpusem. Z praktycznego punku widzenia komoda pozwala przechować wiele rzeczy w szufladzie i pojemnych półkach oraz wyeksponować ważne przedmioty. Z estetycznego punktu widzenia zachwycają fronty ścięte w górnej i dolnej części – ten zabieg nadaje całości lekkości i nieszablonowego charakteru. Nowoczesny styl podkreśla oświetlenie LED szklanych półek.Nowoczesna komoda biała CLIF

Biała komoda

Białe meble idealnie wpisują się w każde wnętrze. Poza salonem równie często taką aranżację stosujemy na przykład w sypialni. Urządzanie tego wnętrza w białych oraz jasnych barwach to bardzo popularny trend. Po pierwsze, pozwala doskonale odpocząć, po drugie, optycznie powiększa nawet najmniejsze wnętrze. Poza łóżkiem i szafą lub garderobą coraz częściej to komoda biała właśnie stanowi najważniejszy element umeblowania. Dzięki swoim praktycznym zaletom – takiemu podzieleniu przestrzeni przechowywania, że bez problemu schowamy i małe rzeczy takie jak bielizna, i większe ciuchy w szufladach i na półkach, staje się ulubionym meblem wszystkich, którzy cenią porządek i funkcjonalne rozwiązania.

Poza tym ważna jest jakość wykonania i dodatki. Nowoczesne komody to przykład najwyższej klasy płyt oraz eleganckich uchwytów czy też wykończenia, które po prostu przykuwa uwagę. Komoda LAUREN to idealna propozycja zarówno do minimalistycznego salonu, jak i funkcjonalnej sypialni. Zachwyca przede wszystkim prostotą, wykończeniem o wysokim połysku oraz zgrabnymi czarnymi uchwytami i poprzecznymi frezami, które optycznie dzielą komodę na modne obecnie moduły. LAUREN to również bardzo funkcjonalne podzielenie przestrzeni. Doskonale sprawdzają się szuflady w górnej części i półki w dolnej.Biała nowoczesna komoda LAUREN

Komody nowoczesne do salonu

Zagospodarowanie dolnej części ścian w salonie to niezwykle popularny trend. Sprawia, że przestrzeń staje się większa i mniej obciążona meblami. Z drugiej strony pozwala w bardzo konsekwentny sposób zaplanować aranżację przestrzeni. Idealnie sprawdzają się więc komody nowoczesne do salonu, które dzięki swojej różnorodności i multifunkcjonalności stanowią nie tylko doskonałe miejsce przechowywania, ale również ciekawy element dekoracyjny.

Niskie meble z szufladami, półkami lub też podświetlanymi LED-ami elementami witryn świetnie sprawdzają się jako podstawa dla sprzętu multimedialnego lub na przykład wyposażenie jadalni. Moda na komody sprawia, że w wielu mieszkaniach zamiast klasycznych meblościanek tworzy się ciąg mebli z tej samej kolekcji i w ten sposób doskonale wypełnia się przestrzeń. Komoda SAALA to wyjątkowo elegancki mebel, który świetnie będzie prezentować się w pokoju dziennym. Korpus w kolorze drewna jest idealnym tłem dla białych matowych frontów i ciekawej witryny w centralnym miejscu mebla. Dodatkowo jest na podświetlana LED, co daje ciekawy element aranżacyjny.

nowoczesna komoda do salonu SAALA

Nowoczesne komody do salonu to również propozycje w modny obecnie graficie. Matowe fronty świetnie współgrają z wykończeniem w kolorze drewna, a wnętrzu nadają ciekawego i nieszablonowego charakteru. Dodatkowo na przykład Komoda CLIF zachwyca charakterystyczny ściętymi frontami w górnej i dolnej części, co sprawia wrażenie lekkości i nadaje bardzo oryginalnego charakteru. Poza tym komodę z tej kolekcji można rozbudować również o inne elementy systemu, tworząc ciekawe zestawy dokładnie takie, jakie odpowiadają na nasze potrzeby.

Nowoczesna grafitowa komoda do salonu CLIFF