Kolorowe oświetlenie LED

Wykorzystanie światła w pomieszczeniach i przy aranżacjach mebli miało podstawowy cel w postaci rozświetlenia ciemnych miejsc, czy też ułatwienia dostępu do rzeczy. Wraz z rozwojem technologii LED po pierwsze na drugi plan zeszły świetlówki i halogeny, po drugie, zaczęto wykorzystywać światło także do ozdoby. W ten sposób można oświetlić witryny, półki, wnętrze szafek i wszystko, co tak naprawdę nam się zamarzy. Listwy LED są elastyczne, więc w łatwy sposób można wpasować je w niemalże każdą przestrzeń, a niewielkie rozmiary profili czy lampek pozwalają na ciekawe umieszczenie w meblach. Co ważne, oprócz zalet ergonomicznych LED-y są bardzo tanie w użytkowaniu.

Niesamowity klimat dzięki oświetleniu

Wybierając do salonu meble z oświetleniem, możemy stworzyć nowoczesne i niepowtarzalne wnętrze. W kolekcjach furnival.pl znajduje się wiele propozycji wykorzystujących oświetlenie, często w zamieniających się barwach, które nie tylko służy rozjaśnieniu witryn, a tym samym wyeksponowaniu znajdujących się tam przedmiotów. Ciekawym pomysłem aranżacyjnym jest podświetlenie szklanych półek, które rozbija bryłę mebla, czyniąc ją lżejszą i nowoczesną. Kontrast, jaki uzyskujemy w komodzie BLADE, przykuwa uwagę i podkreśla modułową strukturę zestawu.

nowoczesna komoda BLADE 4 KOMODA SB - BLACK & SAHARA

Wielokolorowo

Lampki LED mogą świecić w różnych kolorach. W związku z tym za pomocą pilota można zmieniać barwy oświetlenia, a tym samym kreować styl całego wnętrza. Dominujący kolor czerwony będzie dodawał energii i pięknie kontrastuje z czernią o wysokim połysku. Niebieski jest bardziej stonowany i sprawdzi się przy sprzęcie audio. Natomiast biały doskonale będzie wyglądać we wnętrzach minimalistycznych. To oczywiście tylko przykłady, bo kolorów do wyboru jest aż 15. Meblościanka SAN REMO daje możliwość kreowania przestrzeni za pomocą światła. Nie tylko płynnie można zmienić barwy, ale również wybrać z czterech opcji sposób świecenia.

meblościanka do salonu