Jaka komoda pod telewizor?

Wybierając meble pod telewizor, kierujemy się przede wszystkim ich funkcjonalnością. Z założenia większość z nas powiesi telewizor na ścianie, a mądre wykorzystanie tak modnych obecnie niskich komód polega przede wszystkim na rozmieszczeniu sprzętu multimedialnego, schowaniu drobnych przedmiotów, wyeksponowaniu płyt czy innych dekoracji.

Element meblościanki

Nowoczesne meblościanki jako jeden z podstawowych elementów zestawu mają komody pod telewizor. Wynika to przede wszystkim z zapotrzebowania współczesnych klientów. Rozbudowane zestawy multimedialne, konsole, sprzęt grający potrzebują nie tylko przestrzeni do wyeksponowania lub ukrycia, ale także możliwości schowania kabli, pilotów, padów. Rząd niskich komód pozwala na rozmieszczenie urządzeń, a otwarte półki, szafki i szuflady stanowią doskonała przestrzeń do przechowywania. Komoda pod telewizor w meblościance SWITCH to rozwiązanie do nowoczesnych wnętrz. Biała niemalże ascetyczna forma pozwala na funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni. Delikatne frezowanie frontu na wysoki połysk oraz długie czarne uchwyty dodaję całości elegancji i niepowtarzalnego charakteru.

Nowoczesna komoda pod telewizor

Centrum multimedialne a meble

Ciekawe pomysły w stylizacjach mebli potrafią przykuwać uwagę. Jeśli chcemy stworzyć nowoczesny zestaw dostosowany wyglądem i funkcjonalnością do najnowszego sprzętu multimedialnego, warto poszukać interesujących rozwiązań. Patrząc na meblościankę WINDOW, mamy wrażenie, że jej podstawową funkcją jest zagospodarowanie multimediów i piękna ekspozycja najważniejszych dla nas przedmiotów. Na uwagę zasługuje przede wszystkim komoda RTV, która jest dwupoziomowa. Wyższa czarna część stanowi świetną podstawę pod telewizor. Zachodzi kompozycyjnie na niższą białą szafkę, która jest złożona z czterech segmentów z pojemnymi szufladami. Wszystko w wysokim połysku. Pewna nieregularność formy, przenikanie się kontrastowych kolorów i zaskakująca forma witryny sprawiają wrażenie, jakby ta meblościanka była dedykowana miłośnikom nowoczesnych technologii.

Nowoczesna meblościanka