Dwukolorowe meble systemowe

Urządzanie pokoju dziennego czy też przestrzeni nastolatka to poszukiwanie funkcjonalnych i modnych rozwiązań. Szczególnie w niewielkich mieszkaniach sprawdzają się meble systemowe, które pozwalają wykorzystać każde miejsce w sposób nie tylko praktyczny, ale również wygodny. To także podróż po stylach, które stawiają na proste bryły, oświetlenie LED oraz skandynawskie inspiracje. Dlatego właśnie można urządzić się nie tylko modnie, ale i oryginalnie. Wiele osób sięga po dwukolorowe meble systemowe, a tym samym tworzy niezwykłe połączenia, które wpisują się w szeroko pojętą nowoczesność.

Białe meble z elementami w kolorze drewna

To jedno z najpopularniejszych połączeń. Przede wszystkim doskonale wpisuje się w nurt skandynawski, a dzięki wykorzystaniu bieli można uzyskać efekt optycznego powiększenia przestrzeni, a także nawiązać do proekologicznej mody. Wieńce, nóżki czy korpusy w kolorze drewna są pewnego rodzaju łącznikiem ze stylem tradycyjnym i idealnie podkreślają piękną stolarkę. Dlatego właśnie szczególnie w pokojach dziennych rewelacyjnie wyglądają meble systemowe białe, w których elementy w kolorze szlachetnego drewna pełnią funkcję dopełniającą. To estetyczne rozwiązania, które wprowadzają do wnętrz harmonię i porządek. Poza tym rewelacyjnie prezentują się w przestrzeniach multifunkcjonalnych, kiedy salon staje się jednym z elementów kuchni i jadalni. Gra kolorami i detalami w takim wypadku będzie widoczna nie tylko w podstawowych szafkach i komodach z szufladami, ale także w wyborze stołu z krzesłami. Meblościanka Lund to minimalistyczna elegancka propozycja, która doskonale będzie prezentować się w jasnym wnętrzu. Ograniczenie detali i czysta forma sprawiają, że przykuwa uwagę od pierwszego spojrzenia. Dzięki wieńcowi w kolorze szlachetnego drewna, który subtelnie kontrastuje z matową bielą, udaje się uzyskać niezwykle oryginalny charakter przestrzeni.

Oryginalne meble grafitowe

Nowoczesne meblościanki to zestawy komód szafek oraz centrów dedykowanych multimediom. Poza atrakcyjną formą także ich kolorystyka może zachwycać. Nic więc dziwnego, że sięga się po modne kolory, które w meblarstwie do tej pory nie cieszyły się zainteresowaniem. Zarówno w nowoczesnych salonach, jak i pokojach nastolatków króluje grafit. Połączenie z kolorem drewna daje meblościankom szlachetności, a na przykład stylowe ukośne nóżki czy też przeszklone podświetlone witryny są idealną realizacją skandynawskich trendów. System LEGG sięga po matowy grafit i też idealnie podkreśla oryginalność wnętrza. Lekkie konstrukcje nie przytłaczają przestrzeni. Są ciekawym punktem wyjścia do planowania dodatków. Może być odważnie, nieszablonowo, ale także klasycznie, co uzyskuje się dzięki dodatkom w kolorze szlachetnego drewna. To one sprawiają, że całość będzie świetnie współgrać z innymi elementami wyposażenia wnętrza. Ten system dostępny jest również w połączeniu minimalistycznej bieli i barwy dębu.

Grafit znajdziemy również w systemie CLIF. To propozycje dwukolorowe, które tworzą niezwykły klimat do wnętrz. Doskonale wygląda połączenie matowych białych frontów i grafitowego korpusu. Ten atrakcyjny kontrast idealnie podkreśla nowoczesność a także wychodzenie poza szablonowe myślenie o meblach i całych aranżacjach. W pozostałych realizacjach znaleźć można także zestaw z grafitowymi frontami i korpusami w kolorze drewna. Poza tą propozycją uwagę przykuwają same bryły oraz oczywiście praktyczny wymiar mebli.