Dlaczego warto wybrać meble systemowe?

Urządzenie przestrzeni szczególnie w niewielkim oraz nieustawnym wnętrzu wymaga i dużej wyobraźni i ciekawych mebli. Bardzo często zdarza się, że gotowe meblościanki nie pasują do pokoju lub też nie spełniają wszystkich funkcji, jakich oczekujemy. Najlepiej by było w takich momentach po prostu w taki sposób dopasować poszczególne elementy i stworzyć oryginalny i praktyczny zestaw i dlatego właśnie warto sięgnąć po meble modułowe, które w konkretnych kolekcjach mają cały szereg elementów, które możemy dowolnie łączyć. O różnych modelach można piszemy w Meble pokojowe – meble systemowe i meblościanki.

Meble systemowe w salonie

Nowoczesne rozwiązania i ciekawa stylistyka to cechy, które wyróżniają meble systemowe. Meblościanka Fene w doskonały sposób będzie podkreślać minimalistyczny charakter wnętrza, a z drugiej strony pozwoli na oryginalne rozwiązania. To wszystko dzięki różnorodnym elementom, jakie tworzą system, czyli komodom różnej wielkości, witrynom, szafkom – w tym także tym dedykowanym pod sprzęt multimedialny oraz designerskiemu stolikowi. Dopasowane do większej lub mniejszej przestrzeni stworzą klimat bardzo nowoczesnego wnętrza dzięki białym fronty o wysokim połysku i ciekawym wstawkom wokół szklanych elementów witryn w kolorze jasnego drewna. To nieszablonowe rozwiązanie idealnie sprawdza się w każdym wnętrzu, także w pokoju kreatywnego nastolatka.

Meble dedykowane multimediom

Zachwycająco i niemalże futurystycznie w salonie wyglądać endzie System SKANSO. To bardzo atrakcyjne wizualnie takie ustawienie poszczególnych elementów zestawu, że tworzą wokół telewizora ciekawe obramowanie. Całość zamknięta jest w korpusie w kolorze drewna o zaokrąglonych narożnikach, a białe matowe frontu doskonale z nim kontrastują. Zestaw zachwyca odkrywczą formą, ale jest również niesamowicie pojemny. Znajdziemy cały szereg szafek, półek, elementów witryn podświetlanych LED ze szklanymi półkami. Dzięki funkcjonalnemu rozmieszczeniu, mimo że wizualnie nie zajmują zbyt dużo miejsca, to umożliwiają przechowanie całego szeregu rzeczy.

Mebloscianka w stylu skandynawskim