Designerskie meble do salonu

Modne i nowoczesne meble do salonu to połączenie stylu, oryginalnych rozwiązań i doskonałej jakości wykonania. Dzięki temu w pokoju dziennym możemy stworzyć niebanalną przestrzeń dostosowaną do potrzeb użytkowników. Estetyczne i nieszablonowe meble systemowe to w pewien sposób wizytówka całego mieszkania, więc warto zadbać o to, by odzwierciedlały one nasze wyobrażenie pięknego i wygodnego miejsca. Meble furnival.pl to interesujące połączenia różnych materiałów najwyższej jakości, to wykorzystanie nowoczesnych technologii oraz projekty, które przykuwają uwagę. Designerskie meble do salonu pozwolą stworzyć praktyczną i oryginalną przestrzeń, którą w ciekawy sposób można połączyć z kuchnią lub jadalnią, podkreślić kompletem wypoczynkowym oraz dodatkami.

Nowoczesne meble do salonu

Modernistyczne meblościanki to połączenie niezwykle funkcjonalnych mebli takich jak pojemne komody, podświetlane LED-ami szafki czy też komody RTV. Co istotne, to zestawy, które możemy komponować w taki sposób, by wypełniły naszą przestrzeń oraz spełniły oczekiwania. Nowoczesne meble do salonu nie tylko muszą świetnie wyglądać, ale również powinny dawać przestrzeń tak niezbędną do przechowywania czy eksponowania dodatków. Co za tym idzie, są multifunkcjonalne i realizują najnowsze trendy w meblarstwie.

Nowoczesne wnętrza to przede wszystkim przestrzeń multimediów. To one stanowią centralne miejsce wielu salonów. Designerskie szafki RTV przybierają więc coraz to bardziej futurystyczny wymiar. Multimedialne Centrum SKANSO w stylowy sposób otacza telewizor, zabudowując przestrzeń dookoła niego pojemnymi szafkami. Połączenie minimalistycznej bieli o wysokim połysku oraz szlachetnego koloru dębu wellington sprawia, że ten zestaw doskonale wpisze się w każdą przestrzeń. Warto zwrócić uwagę na podświetlane LED-ami witryny w bocznych szafkach. Oprócz miejsca na ekspozycję dają również one ciekawe wrażenie świetlne. Poza tym zestaw w stylu skandynawskim został podkreślony przez zaokrąglone narożniki. Taki projekt gwarantuje lekkość i nieszablonowość mebli. Warto zwrócić uwagę, że do centrum multimedialnego można dopasować również inne elementy systemu SKANSO takie jak na przykład pojemne komody pokojowe, a tym samym stworzyć ciekawą aranżację w salonie oraz na przykład w jadalni.

Multimedialne Centrum SKANSO

Nowoczesne meblościanki

Współczesne aranżacje sięgają po ciekawe projekty meblościanek. Jest to wygodne i stylowe rozwiązanie, które pozwala urządzić przestrzeń pokoju dziennego w oryginalny sposób. Nowoczesne meblościanki czerpią inspiracje z różnych źródeł, a najbardziej popularnym jest styl skandynawski. Zachwyca przede wszystkim prostotą oraz funkcjonalnym wykorzystaniem miejsca. Designerskie ukośne nóżki, połączenie koloru drewna z modnym matowym grafitem oraz rezygnacja ze zbędnych dodatków sprawiają, że Meblościanka LEGG jest popularnym i stylowym zestawem do każdego nowoczesnego wnętrza.

Meble do salonu czarny mat

Duże oszklone witryny do salonu podświetlane białymi LED-ami pozwalają wyeksponować najważniejsze ozdoby, a pojemne szafki i komody z szufladami pomieszczą wszystkie potrzebne w pokoju dziennym oraz jadalni rzeczy. Całość świetnie komponuje się z nowoczesnymi elementami aranżacji takimi jak komplet wypoczynkowy czy na przykład dywan, na którym pięknie będzie prezentował się designerski stolik kawowy. Szeroki wybór elementów systemu pozwala również stworzyć dokładnie taki zestaw, o jakim marzymy i który odpowiada na nasze potrzeby. Co najważniejsze, obok tego typu modnej aranżacji nie da się przejść obojętnie.

Zobacz inne meble pokojowe >>