Dąb Monument Meble

Nie ulega wątpliwości, że lubimy elementy drewniane w aranżacjach wnętrz. Nawet skrajni minimaliści czasem tęsknią za kolorem czy fakturą, która w pewien sposób odwołuje nas do tego, co naturalne. Barwy szlachetnych gatunków drewna dodają wnętrzom pewnego rodzaju niesamowitego charakteru, szczególnie gdy połączymy je z nowoczesnymi elementami o wysokim połysku lub szklanymi taflami podświetlonymi LED.

Meblościanka nowoczesna z drewnem w tle

Wielu ludzi szuka mebli, które mają elementy drewniane obok nowoczesnych płyt lub szkła. Daje to pewnego rodzaju możliwość wpasowania ich w całość aranżacji wnętrza. Te drewniane elementy nawiązują do podłóg, stolarki drzwiowej lub innych mebli. To szczególnie istotne, gdy mamy przestrzeń otwartą na kuchnię czy jadalnię i dążymy do pewnego rodzaju kompromisu. Meblościanka Saala to przykład łączenia korpusu w kolorze dąb monument z białymi frontami o wysokim połysku. Ten ciekawy kontrast daje bardzo elegancki efekt, a charakter podkreśla niesymetryczny kształt witryn podświetlonych białym światłem LED.

nowoczesna meblościanka

Stylowa meblościanka z drewnianym wieńcem

Jeszcze prostszą formą jest system Lund. Dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych frontów – białych i grafitowych przykuwa uwagę wieńcem w kolorze dąb monument, który z góry i z dołu zamyka bryłę mebla. Modułowy system mebli został podkreślony delikatnymi uchwytami oraz matowym wykończeniem frontów. W przeszklonych elementach witryn znajdziemy podświetlone białymi LEDami półki, na których można wyeksponować najważniejsze dla nas przedmioty. Ta bardzo ascetyczna forma idealnie sprawdzi się w aranżacjach śmiało łączących drewno z bielą. Pozwoli na uzyskanie ciekawych i niepowtarzalnych efektów.

Nowoczsna meblościanka do salonu

Łączenie nowoczesnych elementów mebli w różnych kolorach z drewnem zawsze daje niepowtarzalny efekt i pozwala tworzyć ciekawe aranżacje wnętrz i to salonów, kuchni, czy tez sypialni.