Czerń i biel w salonie

Lubimy kontrasty. Burzą harmonię, ale nadają innego stylu. Szczególnie te czarno-białe pomagają stworzyć niezwykle oryginalną i wyrazistą stylizację. Najczęściej meble systemowe wykorzystujące motywy znane z kultowej szachownicy wypełniają nowoczesne wnętrza młodych ludzi. Rewelacyjnie prezentują się w salonach oraz pokojach młodzieżowych i są świetnym tłem do innych odważnych akcentów kolorystycznych. Meble czarno-białe fantastycznie wyglądają szczególnie w wysokim połysku. Barwy zyskują na intensywności, a odbicia świetle potęgują efekt.

Czarno-białe meble

Zarówno czerń, jak i biel to barwy, które nie wychodzą z mody i zawsze doskonale ze sobą korespondują. W prosty sposób pozwalają więc stworzyć niezwykłe połączenia. To kolory, które są symbolami elegancji, dobrego stylu i ponadczasowości. Rewelacyjnie wpisują się w różne style. Salon urządzony biało-czarnymi meblami systemowymi może się opierać tylko na tym zestawieniu, ale bez problemu wprowadzimy do przestrzeni każdy inny kolor. Ta pewnego rodzaju konsekwencja stylistyczna i ascetyczność mogłaby się wydawać nieco surowa, ale zarówno dodatki, jak i oświetlenie LED sprawiają, że można uzyskać niezwykle klimatyczne efekty. Biało-czarne meble to również ciekawa gra bryłami i figurami geometrycznymi, które dodatkowo rozbijają jednorodne zazwyczaj meblościanki. Meblościanka PANDA dodatkowo wykorzystuje fakturę na frontach oraz niebieskie światło LED, by podkreślić nowoczesny charakter wnętrza. Ciekawym elementem aranżacyjnym jest charakterystyczny stolik ze szklanym czarnym blatem, pod którym można schować wszystkie niezbędne rzeczy, które lubimy mieć pod ręką.

Meblościanki w bieli i czerni

To najpopularniejsze zestawienie pojawia się w mniejszych i większych wnętrzach. Choć teoretycznie biel optycznie powiększa wnętrza a czerń przeciwnie, to razem z pewnością tworzą niezwykle atrakcyjną dominantę stylistyczną. Meble systemowe łączące biel i czerń to z jednej strony klasyka, a z drugiej stawianie na minimalistyczne trendy. Uzupełnienie aranżacji detalami w tych kolorach dodatkowo wzmocni efekt. Świetnie w niewielkich przestrzeniach będzie prezentować się meblościanka LIPPI. Biały korpus jest idealnym tłem dla czarnych szklanych frontów o wysokim połysku. To zestaw niezwykle lekki, nowoczesny i oryginalny. Charakteru dodają niebieskie podświetlenie witryn oraz miejsca na ekspozycję sprzętu multimedialnego.