Czarne meblościanki z połyskiem

Nowoczesne, niemalże futurystyczne meble dzielnie idą krok w krok z bardziej tradycyjnymi meblościankami. W dążeniu za tym, by wnętrze odzwierciedlało charakter właścicieli, firmy meblarskie coraz bardziej indywidualizują swoje kolekcje. Czarne meblościanki to pomysł dla ludzi nowoczesnych, nieszablonowych, a tym samym niebojących się ryzyka. Takie meble doskonale będą sprawdzać się w większych przestrzeniach, otwartych salonach, ponieważ czerń jest kolorem wymagającym przestrzeni.

Meble z przyszłości

Czarne meblościanki doskonale komponują się z innymi kolorami i fakturami. Pięknie ich kształt podkreśla subtelne oświetlenie LED. Zestaw Blade 4 to propozycja do nowoczesnego wnętrza. Ryflowane eleganckie fronty nadają meblom wielowymiarowości, a podświetlone szklane półki nie tylko rozbijają tę przestrzeń, ale również nadają jej nieco futurystycznego wyglądu, który pięknie współgra ze sprzętem elektronicznym. Warto zwrócić uwagę na te przeszkolone elementy, ponieważ one właśnie dodają meblom lekkości, a witryny to doskonałe miejsce na wyeksponowanie naszych skarbów. To po prostu elegancki, pięknie wykończony mebel dla nowoczesnych ludzi do wyjątkowego salonu.

BLADE 4 BLACK & SAHARA

Multimedialna meblościanka

W zestawie Cave łączą się niemalże wszystkie modne kierunki w wystroju wnętrz. Meblościanka jest skrojona jakby pod sprzęt multimedialny. Zarówno czarne duże fronty na wysoki połysk, jak i szklane półki podświetlone LED-ami podkreślają charakter sprzętu RTV. Asymetrię całego mebla podkreślają wystające białe szuflady, które rozbijają czarną bryłę, nadając jej lekkości.

CAVE BLACK & WHITE

Czarna meblościanka niewątpliwie jest meblem nowoczesnym, który dodaje charakteru wnętrzu. Warto także pamiętać, że w zestawieniu ze sprzętem multimedialnym będzie stanowiła jedność. Wykorzystywane przez nas fronty na wysoki połysk bądź przestrzenie ryflowane świetnie są podkreślane przez oświetlenie LED, zastosowanie szklanych półek, które dodają lekkości oraz dokładne wykończenie, które nadają meblom eleganckiego charakteru.