Czarna meblościanka BLADE

Elegancka meblościanka BLADE doskonale wpisuje się w modę na czarne meble. Dodatkowo ciekawe wrażenie podkreśla efekt 3D uzyskany na frontach za pomocą dość nieregularnego wzoru w kształcie fali. Dzięki temu nowoczesna Meblościanka BLADE doskonale prezentuje się zarówno w salonie, jak i w pokoju nastolatka. Dzięki designerskim podświetleniom LED oraz wykorzystaniu szkła możemy nadać wnętrzu nieco tajemniczy i futurystyczny charakter. Poza nieszablonowym wyglądem do czarnej meblościanki przykuwa uwagę jej funkcjonalność. Pojemne szafki i komody pozwalają przechować wszystkie potrzebne w salonie rzeczy, a duże witryny stanowią doskonałą przestrzeń do ekspozycji. Warto zwrócić uwagę, że w prosty sposób możemy również umieścić w niemalże każdym wnętrzu nowoczesną meblościankę z szafą, a tym samym stworzyć rewelacyjną przestrzeń dla jednej osoby lub też całej rodziny.

Nowoczesna meblościanka z szafą do salonu

Meblościanka rewelacyjnie prezentuje się z Szafą BLADE i pozwala nawet we wnętrzu o niewielkich rozmiarach ale wielu przeznaczeniach stworzyć idealną przestrzeń, która zaspokoi potrzebę przechowywania. Poza tym cały system czarnych mebli można z powodzeniem komponować w zależności od potrzeb i wielkości mieszkania. Dzięki szafkom, półkom i komodom jesteśmy w stanie zorganizować niezwykle funkcjonalne wnętrze. Nowoczesna szafa w pokoju dziennym sprawdza się na przykład wtedy, gdy łączymy różne jego funkcje. Dwudrzwiowa propozycja nie tylko doskonale podkreśla charakter całej nowoczesnej meblościanki. Również jest idealnym miejscem do przechowywania rzeczy wiszących oraz innych niezbędnych na co dzień ubrań czy przedmiotów.

 

Szafa z meblościanką dla nastolatka

Czarne meble są bardzo chętnie wybierane przez młodych ludzi, singli i nastolatków. W pewien sposób pozwalają wyrazić swój stosunek do świata oraz zaznaczyć wyjątkowy charakter miejsca. Dzięki podświetleniu oraz rozbudowanej strefie multimediów taka propozycja to również rewelacyjny sposób na podkreślenie modernistycznego charakteru wnętrza. Meblościanka w kolorze czarnym z szafą trzydrzwiową BLADE daje bardzo dużo możliwości, by przechować ubrania zarówno te wiszące, jak i składane. Funkcjonalna pojemność i ergonomiczne rozplanowanie sprawiają, że w pokoju zagości porządek. Dodatkowo nieprzeciętny design i lustro w środkowej części sprawią, że całość będzie prezentować się fantastycznie w każdej przestrzeni.