Co zamiast meblościanki?

Aranżacja salonu może przyprawić o ból głowy. Ilość zarówno trendów, jak i produktów dostępnych w sklepach bywa trudna do ułożenia w jedną spójną całość. Pamiętajmy, że samo ustawienie mebli, wybór stylistyki czy też praktyczne elementy, jakimi muszą się charakteryzować, to najważniejsze elementy. Poza tym warto pomyśleć o tym, w jaki sposób łączymy salon z innymi przestrzeniami takimi jak kuchnia czy jadalnia. Pomyślmy, czy jest on dla nas jednocześnie pokojem do spania i jak wiele rzeczy musimy w nim przechowywać. Nowoczesne trendy zachęcają do tego, by ograniczyć jak najbardziej ilość mebli w mieszkaniu. Jednak trzeba mieć miejsce na przechowywanie ważnych i ładnych przedmiotów.

Meblościanka do salonu

To jeden z podstawowych zestawów mebli, jakie się w salonach pojawiają. Ich popularność polega przede wszystkim na łączeniu wielu funkcji oraz zapewnieniu podstawowego miejsca do przechowywania, jakie w salonie po prostu potrzebujemy. Zazwyczaj w takich systemach mamy komodę RTV, która tworzy nam strefę multimediów, szafki z elementami witryn podświetlanych LED oraz półki, na których dobrze jest postawić książki lub ozdoby. Meblościanka EVAN poza tymi praktycznymi aspektami jest wyjątkowo stylowa. Ciekawe połączenie dębu i matowej bieli pozwala na uzyskanie nowoczesnego efektu, a poza tym sam styl mebli i na przykład designerska obudowa szafek pod telewizor sprawiają, że nie da się przejść obojętnie obok takiego zestawu.Nowoczsna mebloscianka w salonie

Komoda zamiast meblościanki

Ciekawym rozwiązaniem dla tych, którzy nie chcą lub nie mogą ustawić w salonie meblościanki, jest komoda. Jej wysokość świetnie pasuje do tego, by stała się jednocześnie szafką pod telewizor i cały sprzęt multimedialny, a ilość półek i szuflad sprawia, że wykorzystujemy maksymalnie przestrzeń przechowywania. Nowoczesne komody nie tylko wyglądają świetnie i są wyprodukowane z doskonałych systemów. To wyjątkowo ergonomiczne meble, które sprawdzają się w wielu niewielkich lub też dużych mieszkaniach. Komoda CLIF w wersji białej to świetny minimalistyczny mebel, który pozwala na ciekawe aranżacje i dodatki zarówno w bieli, jak i odcieniach grafitu.