Blade 4 – meblościanka

Nowoczesne meblościanki w interesujący sposób zapełniają przestrzeń ściany w salonie. Dzięki temu mamy wrażenie ergonomicznego wykorzystania miejsca oraz, co bardzo istotne, wyjątkowej i niepowtarzalnej kreacji. Moda na nieszablonowe meble wykorzystujące najnowsze technologie i inny sposób myślenia o meblach jako takich.

Meblościanka Blade 4 – ciekawe efekty

Gdy patrzymy na meblościankę Blade 4, to pierwszą rzeczą, na której zatrzymujemy wzrok są fronty. Ciemna powierzchnia tworzy trójwymiarowy efekt przypominający nieregularne piaski pustyni lub fale morskie. Daje to przestrzenny wymiar poprzez załamywanie się światła, a przez to budowanie cieni i zmienności tego połyskującego frontu. Efekt nowoczesności i pewnej nieregularności zostaje podkreślony przez podświetlenie LED w kolorze białym. Wzmacnia on strukturę meblościanki na półkach, łączeniach szafek oraz w oszklonych witrynach. Kropką nad „i” są podłużne czarne uchwyty, które w łamaniu się linii na frontach są prawie niedostrzegalne.

czarna meblościanka do salonu

Przemyślana konstrukcja meblościanki

Pomimo swojego wręcz futurystycznego charakteru meblościanka Blade jest bardzo praktyczna i pomieści wszystko, czego w salonie potrzebujemy. Podstawę stanowi długa niska szafka, w której dwóch pojemnych szafkach otwieranych do dołu pomieścimy wszystkie niezbędne przedmioty. Jest to też idealna przestrzeń do przechowywania sprzętu multimedialnego. Dzięki takiemu rozwiązaniu w prosty sposób można z niego korzystać bez konieczności wyciągania na zewnątrz. Otwarta powierzchnia w centralnym miejscu została podzielona szklaną półką podświetloną LED. Jest to idealne miejsce na wyeksponowanie sprzętu, ustawienie płyt lub niezbędnych multimedialnych akcesoriów. Na długim blacie warto postawić stylizowane ozdoby, ale dobrze by było zachować umiar, bo cała forma meblościanki już narzuca określoną konwencję. Całość domykają cztery wiszące szafki z półkami. Dwie z nich mają elementy witryn, w których możemy wyeksponować ważne rzeczy. Te szafki pomimo tego, że są dość wąskie, to jednak są bardzo funkcjonalne. Możemy je powiesić w dowolnej aranżacji, ale zachowanie pewnej symetrii daje ciekawy efekt.

Nowoczesna meblościanka