Białe stoły do jadalni

Zarówno w tradycyjnych, jak i nowoczesnych wnętrzach to biały stół staje się centrum życia rodzinnego. Szczególnie w mieszkaniach, w których łączymy kuchnię z salonem przestrzeń jadalni staje się niezwykle ważnym miejscem. Nowoczesny biały stół również doskonale wpisuje się w minimalistycznych charakter wnętrz i fantastycznie prezentuje się na przykład z krzesłami z tworzywa sztucznego lub też drewnianymi odpowiednikami. Lekkie formy i wykorzystanie wysokiego połysku oraz ciekawych połączeń sprawiają, że jadalnia będzie wyglądać na większą i mniejszą. Białe stoły niezależnie od swojej formy rewelacyjnie pasują również do innych nowoczesnych elementów wystroju wnętrz takich jak meble kuchenne, minimalistyczne meblościanki do salonu czy też komplety wypoczynkowe.

Biały stół na jednej nodze

Nowoczesny charakter jadalni podkreślają nieszablonowe rozwiązania. Rodem z przestrzeni biurowych w mieszkaniach zagościły białe stoły na jednej nodze. Taki pomysł nie tylko świetnie wygląda, ale również pozwala wygodnie usiąść wszystkim przy blacie. Kolumnowe nogi białego Stołu KORNEL nadają wnętrzu eleganckiego charakteru i zapewniają dużą stabilność. Ta propozycja w wysokim połysku do jadalni pozwala na swobodne zjedzenie posiłku przez całą rodzinę. Stół biały rozkładany jest poza tym niezastąpiony przy różnego uroczystościach. Wtedy wygodnie może usiąść przy nim nawet kilkanaście osób. Wysoki połysk oraz klasyczna forma sprawiają, że taki mebel rewelacyjnie wygląda w nowoczesnej, jak i w tej bardziej tradycyjnej jadalni.

Nowoczesny biały stół na jednej nodze

Klasyczny biały stół z drewnianym blatem

W jadalni utrzymanej w stylu klasycznym rewelacyjnie sprawdzają się na przykład ciekawe połączenia drewna oraz modnej bieli. Dzięki temu mebel doskonale pasuje do drewnianych elementów stolarki i dość naturalnie komponuje się z meblościankami, krzesłami czy też dodatkami. Stół MAURYCY to doskonały pomysł do kuchni, jadalni oraz salonu. Dębowy blat i białe nogi to lekka konstrukcja z niezwykle szlachetnych materiałów. Stół biały rozkładany staje się rewelacyjnym pomysłem na codzienne aktywności, ale również na specjalne okazje. Taki stół z klasycznymi tapicerowanymi krzesłami to nie tylko praktyczne miejsce do spożywania posiłków. Sprawdza się również przestrzeń gier, zabaw, spotkań i rozmów w niezwykle stylowym wystroju.

Nowoczesny stół do jadalni

Białe stoły w stylu skandynawskim

Dążenie do prostoty i wykorzystanie niezwykle modnych połączeń kolorów z drewnem sprawiają, że stoły białe okrągłe są świetnym elementem designerskim. Takie rozwiązanie czerpie inspirację ze stylu skandynawskiego i rewelacyjnie sprawdza się w mniejszych lub większych mieszkaniach. Na przykład Stół biały okrągły SOCRATES bardzo dobrze prezentuje się z kubełkowymi krzesłami z tworzywa sztucznego. Te są dostępne we wszystkich kolorach tęczy. Warto zwrócić uwagę, by zaakcentować w jednym i drugim meblu charakterystyczne uchylne nogi w kolorze dębu. Biały stolik okrągły to idealna przestrzeń do niewielkiej kuchni czy też małej jadalni lub salonu. Wygodnie można przy niej wypić kawę oraz zjeść niewielki posiłek.

Biały okrągły stół