Białe meble systemowe do salonu

Aranżacja salonu w kolorze białym to najmodniejszy trend od kilku lat. Takie minimalistyczne podejście do wystroju, doboru mebli i dodatków doskonale komponuje się z ograniczeniem dekoracji we wnętrzach. Coraz więcej ludzi sięga po meble systemowe, wykorzystując przestrzeń mieszkania w sposób, jaki chcą, a nie jak zaplanował producent w gotowym zestawie. To pozwala tworzyć unikatowe kompozycje, a białe meble dodatkowo powiększają przestrzeń, dają wiele możliwości aranżacyjnych i świetnie są podkreślane światłem LED.

Ascetyczna prostota białych mebli

Wiele mebli, które wpisują się w stylistykę minimalistyczną, pozbawionych jest jakichkolwiek ozdób. Zamiast kontrastujących uchwytów mamy frezowane zakończenie frontów o wysokim połysku, a duże oświetlone na biało witryny dają możliwości wyeksponowania najważniejszych przedmiotów. Meblościanka SPICE to idealna przestrzeń do wykorzystania. W skład systemu wchodzi przestronna stojąca szafka z witrynami, długa komoda pod telewizor z ciekawie otwieranymi szafkami i pojemną szufladą. Najważniejszymi elementami systemu są komody. Znajdziemy na furnival.pl trzy rodzaje, które różnią się wielkością i elementami składowymi. Jeśli szukamy dużej przestrzeni do przechowywania, warto zainteresować się komodą SPICE SB 1. Dwa pozostałe meble tego typu mają w sobie elementy witryn i dzięki temu zyskują na lekkości.

biała meblościanka

Ciekawe połączenia mebli systemowych

W minimalistycznych wnętrzach często biel łączy się z kontrastowymi czarnymi elementami. W systemie PANDA ten efekt został podkreślony przez oświetlenie witryn w kolorze niebieskim i frezowanie białych frontów na wysoki połysk. Szczególnie designerskim elementem jest stolik kawowy, którego blat tworzy czarna szklana tafla. Nietypową bryłę stolika dopełniają podświetlane LED schowki do przechowywania gazet, książek, elementów dekoracyjnych. W całym systemie znaleźć można komody w różnych wielkościach i aranżacjach, które bez problemu zmieszczą się w każdym salonie.

nowoczesna aranżacja salonu