Białe meble do salonu

Salon to przestrzeń dla gospodarzy i dla gości. Łączy w sobie różnego rodzaju funkcje – od miejsca do relaksu poprzez fakt, że często staje się częścią kuchni i jadalni aż do przestrzeni do zabawy i długich rozmów. Od mebli w salonie oczekujemy również pewnego rodzaju multifunkcjonalności, a i najnowsze trendy i bardzo często otwarcie salonu na kuchnię sprawiają, że coraz częściej sięgamy po biel jako najbardziej uniwersalny i najmodniejszy kolor we wnętrzarstwie. Dlatego właśnie chętnie wybieramy gotowe nowoczesne meblościanki lub też sami komponujemy spośród dostępnych modułów taki zestaw, który nam najbardziej odpowiada. W pokoju nastolatka warto zdecydować się na Białe meble młodzieżowe.

Białe meblościanki – kultowe rozwiązanie

Nowoczesne meble to czerpanie z różnych inspiracji i wykorzystywanie praktycznych rozwiązań. Meblościanka EVAN to połączenie bardzo minimalistycznej bieli ze szlachetnym i wyraźnym kolorem dębu. Dzięki temu nowoczesne meble mogą w doskonały sposób współgrać z innymi elementami wystroju salony takimi jak chociażby podłogi czy też stolarka. EVAN to również ciekawe rozwiązanie części multimedialnej. Zamiast klasycznej szafki RTV mamy designerską ławę, pod którą umieszczona została dwudrzwiowa komoda. Dzięki temu całość nabiera lekkości, zyskuje się doskonałą przestrzeń do przechowywania, a kontrast kolorów i formy nadaje wyjątkowego charakteru.

Nowoczsna mebloscianka w salonie
Meble w salonie – przestrzeń multimediów

Coraz częściej przestrzeń przechowywania schodzi na plan dalszy, a w salonie zależy nam na stworzeniu odpowiedniego miejsca dla różnego rodzaju multimediów ciekawą formą może być Meblościanka SWITCH, która opiera się przede wszystkim na niskich szafkach i dwóch wysokich słupkach z witrynami. W takim zestawieniu świetnie będzie prezentować się telewizor i inne sprzęty służące muzycznej rozrywce lub też konsole do gier. Wszystkie ona znajdą swoje miejsce, a podświetlone białymi LED-ami witryny to idealne miejsce, by wyeksponować wszystkie najważniejsze dla nas rzeczy. Taka biała propozycja w salonie przykuwa uwagę, jest modna i bardzo funkcjonalna.

Meblościanka Switch do salonu

Zobacz naszą całą ofertę zawierającą meble pokojowe >>