Białe meble pokojowe

Popularność białych mebli pokojowych wynika przede wszystkim z ich praktycznego charakteru. Ten ulubiony przez minimalistów kolor (szczególnie w wysokim połysku) rewelacyjnie powiększa przestrzeń. Staje się też fantastycznym tłem dla multimediów czy też dodatków w dowolnych kolorach. To również idealna barwa, gdy decydujemy się na sięgnięcie po inspiracje skandynawskie. Te zaskakują ascetyczną formą i prostotą. Białe meble pokojowe sprawdzają się w salonie, sypialni czy też w pokoju nastolatka i przede wszystkim otwierają przestrzeń. Dzięki możliwości tworzenia zestawów z komód z szufladami czy szafek zyskujemy dokładnie taki zestaw, jaki się sprawdzi w naszym wnętrzu.

Białe meble do pokoju

Minimalizm, trendy skandynawskie czy też prostota formy to główne inspiracje, które towarzyszą nam, gdy wybieramy białe meble do pokoju. Warto przy tym pamiętać, że w zależności od koloru ścian czy też innych dodatków zawsze będziemy w stanie stworzyć nieprzeciętne wnętrze. Białe meble do pokoju dziennego czy sypialni nadadzą lekkości i świeżości. Natomiast ciekawe kontrasty na przykład z elementami w kolorze drewna skomponują się również z innymi elementami stolarki. Meblościanka SAALA to niezwykle eleganci zestaw, który przykuwa spojrzenia przede wszystkim dużą przestrzenią oszklonych i podświetlonych witryn. Zaokrąglone wykończenie oraz eleganckie dodatki sprawiają, że białe meble pokojowe rewelacyjnie sprawdzą się w salonie. Warto również zwrócić uwagę na możliwość dowolnego zagospodarowania zarówno dolnej części ściany, jak i tej górnej, która wypełnia wisząca duża szafka.

Nowoczesny zestaw do salonu

Meble pokojowe białe na wysoki połysk

Minimalistyczne kolory świetnie wpisują się w wystrój różnych wnętrz. Coraz więcej jest więc mieszkań czy domów, w których znajdziemy same białe meble pokojowe. Takie rozwiązanie wprowadza pewną jednolitość stylistyczną, a z drugiej strony otwiera nam możliwości dowolnego aranżowania przestrzeni. Meble pokojowe białe na wysoki połysk to niezwykle praktyczne rozwiązanie. Szczególnie gdy sięgniemy po propozycje, które same w sobie rezygnują z jakichkolwiek ozdób. Delikatne uchwyty i podświetlone na biało elementy witryn w komodach z szufladami  lub szafkach to są elementy, które w znaczący sposób generują styl wnętrza. Meblościanka RENO dodatkowo zapewnia szereg miejsca na przechowywanie. Dodatkowe elementy zestawu pozwalają ją w ciekawy sposób rozbudować. I właśnie te możliwości aranżacyjne sprawiają, że białe meble do pokoju bardzo łatwo ze sobą łączyć w ciekawe zestawy odpowiadające naszym potrzebom.

nowoczesna biała meblościanka

Białe meble do pokoju młodzieżowego

Moda na białe meblościanki dotarła również do pokojów młodzieżowych. To tu królują komody z szufladami i niskie szafki RTV. Mieszczą one cały multimedialny sprzęt, jakim nastolatkowie lubią się otaczać. Poza tym białe meble do pokoju młodzieżowego pozwalają tworzyć dowolne aranżacje. W niczym nie ograniczają wyobraźni młodego człowieka. Prosty styl Meblościanki PANDA oraz jej kontrastowe elementy w modnej czerni o wysokim połysku sprawiają, że każdy nastolatek wykorzysta zarówno dużą przestrzeń przechowywania, jak i ekspozycji cennych przedmiotów.

MEBLOŚCIANKA PANDA BLACK & WHITE