Białe meble młodzieżowe

Urządzenie pokoju młodzieżowego jest nie lada wyzwaniem dla rodzica. Szybko zmieniający się gust, ogrom rzeczy do przechowywania, których absolutnie nie można wyrzucić i oczywiście filozofia życia, która zaprzecza pewnym ustabilizowanym formom. Wybierając meble dla młodego człowieka, zdajmy się na jego gust, ale postarajmy się otworzyć przestrzeń dla wielu aranżacji. Białe meble, jako wyraz nowoczesnego stylu, pozwalają wpisać się w różnego rodzaju trendy. I na przykład w zależności od konkretnych upodobań pozwalają tworzyć przestrzeń bardzo różnorodną. Stylizację możemy budować na przykład kolorem ściany lub dodatkami. A gdy się młodzieży znudzi, bez zmiany mebli możemy stworzyć zupełnie inną aranżację.

Komody na milion drobiazgów

Życie z nastolatkiem nie należy do najłatwiejszych, a utrzymanie porządku w jego pokoju także. Być może wynika to z ilości przedmiotów, do których młody człowiek jest przywiązany i absolutnie nie chce ich się pozbyć. Dobrym rozwiązaniem do pokoju nastolatka są komody Systemu PANDA. Pozwalają na schowanie w szafkach i szufladach bardzo wielu rzeczy. To taki rodzaj mebla, który jest bardzo pojemny, a sam w sobie nie ogranicza tak cennej przestrzeni. Nowoczesne rozwiązania to również podświetlane na niebiesko elementy witryn, które designersko są otoczone czarną ramką. W tej otwartej przestrzeni można wyeksponować pamiątki lub też najważniejsze przedmioty.

nowoczesna aranżacja salonu

Szafa, półka, regał i dodatki

Przestrzeń naszego nastolatka/ucznia/pasjonata jest trudna do zagospodarowania. Nawet trendy minimalistyczne mogą sobie nie poradzić z taką ilością rzeczy do zagospodarowania i funkcji, które koniecznie trzeba spełnić. Poza tym meble nastolatka muszą być po prostu trendy. Elementy Systemu CLIF to świetny pomysł na nowoczesne, ergonomiczne i praktyczne urządzenie pokoju młodzieżowego. Białe matowe fronty o ciekawym wykończeniu są umieszczone w korpusach o ciemnym grafitowym kolorze. Ten interesujący kontrast idealnie sprawdzi się zarówno w pokoju dziewczęcym, jak i młodego mężczyzny, bowiem dodatkami można tu w ciekawy sposób wykreować styl. Wśród elementów systemu znajdziemy zarówno szafę, komody, stolik, ale również komodę pod telewizor i sprzęt multimedialny.

biała meblościanka do salonu