Białe komody

Wielu ludzi uważa, że komoda jest najbardziej praktycznym meblem w domu. Nie dość, że pomieści dużą ilość rzeczy w szafkach i szufladach, to jeszcze można nią, czy też zestawem komód, aranżować całą przestrzeń pokoju. Komoda jest niezastąpionym meblem zarówno w salonie, jak i w pokoju młodzieżowym, czyli wszędzie tam, gdzie potrzebujemy sensownej przestrzeni do przechowywania.

Przestrzeń do wykorzystania

Białe komody, nawet te duże, poprzez kolorystyka, ergonomiczne kształty i minimalizm w stosowaniu dodatków pasują nawet do małego pokoju. Tak modne fronty na wysoki połysk i całkowita rezygnacja z tradycyjnych uchwytów powodują, że taki mebel powiększa optycznie przestrzeń, mimo że chowamy w nim niemalże wszystkie ważne rzeczy. Komoda z serii Spice to doskonały pomysł do sypialni czy pokoju dziecka. W czterech dużych szafkach z półkami pomieści ubrania lub dokumenty, a pojemne szuflady to doskonałe miejsce do przechowywania drobiazgów. Oprócz niewątpliwych praktycznych zalet komody tej serii są po prostu eleganckie i świetnie wykończone. Bez najmniejszego problemu ta komoda będzie się łączyć z innymi elementami systemu Spice.

KOMODA SPICE SB 1 BIAŁY POŁYSK

Nowoczesność ujarzmiona

W minimalistycznych wnętrzach sprawdzają się meble symetryczne, jasne, pozbawione ozdobników. Komoda z serii Blade poprzez podział szklanymi oświetlonymi półkami zyskuje lekkość i futurystyczny wygląd. Połączenie szarego korpusu z frontami na wysoki połysk sprawia, że ten mebel będzie doskonale pasował do salonu. Proste uchwyty nadają komodzie eleganckiego i uniwersalnego charakteru. Bez problemu również można dopasować do niej inne propozycje z serii.

BLADE KOMODA SB - TITAN & WHITE

Wybierając komodę do salonu, sypialni czy gabinetu, zwróćmy uwagę na jej ponadczasowy charakter, jakość wykonania i przestrzeń, której potrzebujemy. W zależności od tego, czy niezbędne są nam szuflady, jak wysoki powinien być mebel i jak dużą ilością miejsca dysponujemy, taką komodę możemy znaleźć w bogatej ofercie Furnival.pl. Zwróćmy szczególną uwagę na białe meble, podkreślają nowoczesny styl mieszkania i doskonale komponują się z innymi elementami wystroju.