Białe komody na wysoki połysk

Od kilku lat w aranżacji wnętrz niezwykle popularny jest minimalizm. Dzięki pewnego rodzaju ascetycznym prostym bryłom oraz jasnym kolorom i wykorzystywaniu światła doskonale powiększają optycznie pomieszczenie. Z tym trendem związana jest również moda, by meblami zastawiać tylko dolną część ściany. W ten sposób w ciekawy sposób można stworzyć bardzo ciekawe aranżacje w połączeniu z kompletem wypoczynkowym, stolikiem kawowym czy na przykład meblami kuchennymi, gdy łączymy dwie przestrzenie. Najczęściej w minimalistycznych wnętrzach stawiany na białe komody na wysoki połysk, które są nie tylko funkcjonalne, ale również świetnie wyglądają.

Komody białe

Nowoczesne białe komody o wysokim połysku idealnie wpisują się w tryb życia współczesnego człowieka. Od mebli oczekujemy i doskonałego wyglądu, i funkcjonalnych rozwiązań, które ułatwiają korzystanie oraz dają dużą przestrzeń przechowywania. Białe komody z szufladami i szafkami to również idealne miejsce na stworzenie miejsca dla sprzętu multimedialnego oraz ekspozycję ciekawych dodatków. Warto pamiętać, że w nowoczesnych mieszkaniach powinno być ich jak najmniej. Białe komody o wysokim połysku to szereg różnych rozwiązań. Rewelacyjnie wpisują się również w tak modny styl skandynawski. Co istotne minimalistyczne białe komody o wysokim połysku to również pewnego rodzaju gra światłem i fakturą. Do tego wykorzystuje się zarówno wykończenie frontów, jak i montaż LED-ów w szklanych witrynach czy też w elementach konstrukcji. Taki zabieg dodaje lekkości oraz sprawia, że stosujemy różne źródła światła w pokoju, a dzięki temu optycznie powiększamy wnętrze. Biała Komoda PANDA łączy w sobie pojemne szuflady, ergonomiczne szafki oraz podświetlane na niebiesko witryny. Dzięki temu w jednym meblu mamy odpowiedź na wszystkie potrzeby i przechowywania, i ekspozycji. Dodatkowo rewelacyjnym elementem jest czarna ramka dookoła witryn oraz ciekawy dekor na frontach.

Biała komoda do salonu

Meble z połyskiem

Białe komody do salonu, sypialni czy też pokoju gościnnego przykuwają uwagę i stanowią bardzo ciekawy element aranżacyjny. Warto rozbudować je o szafki czy półki, a tym samym tworzyć nowoczesne meblościanki. Ta modułowość sprawdza się w każdym wnętrzu, ponieważ daje możliwość dopasowania mebli do mieszkania oraz potrzeb. Taki układ sprawia, że bardzo często białe meble w salonie dużą przestrzeń zostawiają na multimedia, a tym samym odpowiadają na styl życia współczesnych ludzi. Komoda BLADE całą swoja konstrukcją oddaje modę na modułowość. Białe fronty o wysokimi połysku są podzielone listwą LED na zgrabne kwadraty. Ciekawy kontrast tworzy również szary korpus. To doskonały punkt wyjścia do stworzenia ciekawego zestawu mebli w salonie.BLADE KOMODA SB - TITAN & WHITE