Białe, czarne, czerwone, w kolorze drewna. Jakie meble wybrać?

Wybór kolorystyki mebli jest jednym z najtrudniejszych, ponieważ zazwyczaj determinuje styl całego wnętrza. Nowoczesne zestawy coraz częściej odchodzą od kolorystyki drewna na rzecz minimalistycznej bieli czy odważnych zestawień na przykład z czerwienią. Pozwala to uzyskać ciekawy efekt we wnętrzu – szczególnie, gdy decydujemy się łączyć salon z kuchnią. Z drugiej strony wielu ludzi wybiera meble w kolorze drewna, bo podkreślają one piękno podłogi i są pewnym elementem klasycznym we wnętrzu. Oczywiście ich forma czy zastosowane materiały są jak najbardziej nowoczesne.

Meble w naturalnym kolorze drewna

Z drewnianymi meblami mamy różne skojarzenia – po pierwsze, dają poczucie trwałości. Po drugie, pasują niemalże do każdego wnętrza. Takie najlepsze tradycje i nowoczesną aranżację znajdziemy w meblościance WACO, która jest doskonałym kompromisem pomiędzy chłodnymi białymi wnętrzami i tradycyjnymi ciężkimi meblami. W tej propozycji furnival.pl znajdziemy fronty w dekorze dunkel sonoma, który odwzorowuje nieheblowaną deskę. Nowoczesnego charakteru zestawowi dodają elementy frontów na wysoki połysk w kolorze cappuccino oraz oszklone i podświetlone LED witryny. Całość jest funkcjonalna i pojemna i będzie doskonale wyglądać zarówno w stylizacjach rustykalnych, jak i modernistycznych wnętrzach.

Meblościanka w kolorze drewnado salonu

Najmodniejsze białe meble

Minimalizm, który dominuje w stylizacjach już od kilku lat, wyróżnia się przede wszystkim prostymi formami, wykorzystaniem jasnych barw i dobrego oświetlenia. Białe meble na wysoki połysk z ciekawie zaaranżowanymi witrynami i podświetleniem LED to idealnym pomysł na podkreślenie tego stylu. Ciekawą propozycją jest meblościanka CORNER, która  wpisuje się w nowoczesne wnętrza. Piękne, podświetlone witryny dodają zestawowi lekkości, a długie uchwyty w kolorze srebrnym to kwintesencja elegancji i prostoty. Warto zwrócić uwagę na staranne wykonanie mebla i funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni. Pomysłowe szuflady w szafce pod telewizorem zabezpieczają sprzęt przed kurzem, a jednocześnie są ciekawym elementem aranżacyjnym.

Biała meblościanka do salonu