Biała komoda na wysoki połysk

Nie ulega wątpliwości, że komody należą do jednych z najbardziej popularnych mebli. Fakt ten zawdzięczają nie tylko swojej funkcjonalności, ale również ciekawemu nowoczesnemu wyglądowi. Minimalistycznych charakter mebli widać szczególnie w białych modelach, w których fronty wykończone są na wysoki połysk.

Najlepsza biała komoda

W zależności od tego, jakie mamy potrzeby, do wyboru mamy komody z szufladami, szafkami czasem nawet z elementami przeszklonych witryn oraz najczęściej warianty mieszane. Warto idealne meble dopasować do charakteru wnętrza i oczywiście jego wielkości. Białe meble w ascetycznie urządzonym wnętrzu będą optycznie powiększać przestrzeń, a dodatkowe oświetlenie LED nad ma nowoczesnego charakteru. Ciekawie w komodzie RENO prezentują się niebieskie kwadraty witryn, w których możemy bez problemu wyeksponować najważniejsze dla nas rzeczy. Poza tym w ciekawy sposób to oświetlenie rozbija bryłę białego połyskującego mebla. Dzięki czterem pojemnym szufladom i półkom w tej komodzie zmieści się naprawdę dużo.

Piękna klasyczna komoda

Nowoczesne meble zadziwiają swoją prostotą i rezygnowaniem ze wszystkich zbędnych ozdobników. Takie rozwiązania pozwalają w sposób przemyślany kształtować przestrzeń we wnętrzu. Komoda LAUREN to klasyka minimalizmu. Prosta bryła została podzielona na trzy części, na górze których znajdują się szuflady. Ta prosta konstrukcja jest bardzo ascetyczne. Biały front o wysokim połysku zdobią delikatne frezy, które optycznie dzielą komodę na moduły oraz czarne podłużne uchwyty.

Biała nowoczesna komoda

Komoda musi być funkcjonalna, a co za tym idzie pomieścić wszystko, co nam jest w salonie lub sypialni potrzebne. Białe meble o wysokim połysku, nawet jeśli są duże, nie przytłaczają powierzchni, a wręcz przeciwnie – otwierają ją i dają możliwość ciekawych aranżacji.